Inżynier Jakości

Date: Sep 12, 2024

Location: Komorniki-Poznan (POL), Greater Poland, PL - Poland

Company: Arjo

W Arjo wiemy, co nas napędza. Wykraczamy poza standardy, aby wspierać osoby stojące przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. Wykorzystujemy każdą okazję do pracy i rozwoju tworząc jeden zespół i z dumą dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Czy to brzmi jak coś, co i Ciebie porusza?

To może być Twoja szansa na rozpoczęcie będącej wyzwaniem i jednocześnie źródłem satysfakcji kariery w firmie z branży opieki zdrowotnej, której misją jest wspieranie mobilności pacjentów na całym świecie.

Stanowisko: Inżynier jakości

Lokalizacja: Komorniki k. Poznania

Typ pracy: Pełen etat

Twoje obowiązki:

  • Dbasz o jakość procesów produkcyjnych i wyrobów gotowych
  • Nadzorujesz proces produkcji oraz dbasz o jakość procesów produkcyjnych (normy ISO 13485, QSR Part 820 FDA, CMDR, MHLW MO169 (PMDA/Japonia), TG(MD)R Australia, RDC ANVISA 16/2013 (Brazylia))
  • Nadzorujesz gotowe produkty medyczne oraz komponenty, a także wykrywasz ewentualne nieprawidłowości
  • W przypadku niezgodności: wnikliwie badasz ich przyczyny i poszukujesz rozwiązań, a w razie konieczności możesz zatrzymać produkcję i/lub dystrybucję wyrobów
  • Przygotowujesz oraz aktualizujesz procesy kontroli oraz lokalne procedury i instrukcje
  • Szkolisz kontrolerów jakości z ustanowionych metod kontroli w procesie oraz kontroli wyrobów gotowych
  • Nadzorujesz proces reklamacji do dostawców
  • Dbasz o zapewnienie zgodności z wymaganiami na obszarach produkcyjnych, przeprowadzasz audyty wewnętrzne, a po nich wprowadzasz poprawki i działania korygujące
  • Wspierasz audyty zewnętrzne
  • Bierzesz udział w procesie zmian inżynieryjnych z pespektywy zapewnienia jakości i wpływu proponowanych zmian na jakość i bezpieczeństwo produktu
  • Bierzesz udział w projektach uruchomień nowych produktów, oszczędnościowych, CAPA
  • Zgłaszasz pomysły na ciągłe doskonalenie, optymalizacje procesów i zmiany inżynieryjne (ECR)
  • Przestrzegasz procedur kontroli dokumentów i zapisów (głównie DHR)
  • Monitorujesz kluczowe wskaźniki wydajności

Nasze wymagania:

  • Jesteś osobą proaktywną – masz odwagę, by zgłosić potencjalne niezgodności i poszukiwać ich przyczyn
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na kontakt z innymi ludźmi (jest to przydatne w codziennej pracy na produkcji)
  • Jesteś osobą dokładną i skoncentrowaną na szczegółach
  • Potrafisz podejmować decyzje i bierzesz za nie odpowiedzialność – pracujemy blisko produkcji, Twoje decyzje mają wpływ na jej funkcjonowanie bądź mogą ją zatrzymać
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub jakościowe
  • Znasz język angielski na poziomie B2 (umiesz swobodnie rozmawiać po angielsku)
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny
  • Umiesz interpretować normy jakościowe i uregulowania prawne
  • Masz podstawową wiedzę i doświadczenie w technikach audytowych
  • Masz podstawową znajomość narzędzi jakościowych

Mile widziane:

  • Obsługujesz pakiet MS Office (w tym Excel np. tabele przestawne, wyszukaj pionowo)
  • Znasz systemy zarządzania jakością oparte o wymagania norm serii ISO 13485 oraz FDA QSR

To oferujemy:

  • Będziesz wspierać naszą wizję. Chcemy być najbardziej zaufanym partnerem w osiąganiu korzystnych rezultatów wobec osób stojących przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. W zamian otrzymasz nasze pełne wsparcie, możliwość szkolenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego.
  • Masz realny wpływ na kształt produktu – możesz zgłaszać zmiany, nawet jeśli wymagają one modyfikacji w procesach. Ponadto oferujemy także:
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatny transport z Poznania
  • Dofinansowania szkoleń i kursów oraz możliwość rozwoju umiejętności w ramach naszej Akademii Wewnętrznego Trenera
  • Możliwość uzyskania nagrody rocznej w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, wypłacanej na koniec roku kalendarzowego
  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji – uruchamiamy rekrutacje wewnętrzne
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Liczne benefity: m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, wyprawki szkolne itp.
  • Troskę o Twój rozwój oraz well-being w szwedzkiej kulturze pracy

Masz pytanie? Skontaktuj się z rekruterem:

Gabi Smolarz-Śliwińska

gabriela.smolarz-sliwinska@arjo.com

#LI-ONSITE #LI-GS1​​​​​​​

W Arjo uważamy, że wspieranie mobilności jest niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości opieki medycznej. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych i komfortowych produktów oraz rozwiązań z zakresu transportu pacjenta, łóżek medycznych, higieny osobistej, dezynfekcji, diagnostyki, a także zapobiegania odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Dzięki ponad sześciu tysiącom osób pracujących w Arjo na całym świecie oraz 60-letnim doświadczeniu w opiece nad pacjentami i pracownikami służby zdrowia, jesteśmy zaangażowani w zapewnianie lepszych rezultatów osobom zmagającym się z wyzwaniami związanymi z mobilnością.

Więcej informacji o Arjo znajdziesz na stronie: www.arjo.com.