Młodszy Inżynier Produktu

Date: Sep 16, 2024

Location: Komorniki-Poznan (POL), Greater Poland, PL - Poland

Company: Arjo

W Arjo wiemy, co nas napędza. Wykraczamy poza standardy, aby wspierać osoby stojące przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. Wykorzystujemy każdą okazję do pracy i rozwoju tworząc jeden zespół i z dumą dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Czy to brzmi jak coś, co i Ciebie porusza?

To może być Twoja szansa na rozpoczęcie będącej wyzwaniem i jednocześnie źródłem satysfakcji kariery w firmie z branży opieki zdrowotnej, której misją jest wspieranie mobilności pacjentów na całym świecie.

Stanowisko: Młodszy Inżynier Produktu

Lokalizacja: Komorniki k. Poznania

Typ pracy: Pełen etat

Twoje obowiązki:

  • Przygotowujesz i nadzorujesz zmiany techniczne do wdrożenia

  • Codziennie pracujesz w Solid Works

  • Tworzysz oraz nadzorujesz dokumentację techniczną 2D i 3D

  • Przygotowujesz specyfikacje materiałowe

  • Prowadzisz oraz zlecasz testy wewnętrzne i zewnętrzne oraz raportujesz ich wyniki

  • Bierzesz udział w projektach optymalizujących produkty i procesy produkcyjne

  • Kontaktujesz się z dostawcami

  • Współpracujesz z innymi działami w ramach grupy produktowej (produkcja, jakość, reklamacje, serwis, marketing itd.)

Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie techniczne (Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria i Zarządzanie, Inżynieria Biomedyczna i pokrewne)

  • Masz wiedzę z zakresu projektowania w środowisku 3D i programów CAD (preferowany SolidWorks)

  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim (w mowie i piśmie, na poziomie min. B1)

  • Potrafisz zarządzać sobą w czasie oraz dotrzymujesz wyznaczonych terminów zadań

  • Jesteś osobą komunikatywną i elastyczną, a także otwartą na innych ludzi

  • Potrafisz myśleć analitycznie oraz znajdować rozwiązania do definiowanych problemów

  • Cechuje Cię samodzielność

Mile widziane:

  • Masz wiedzę z zakresu projektowania konstrukcji ze stali nierdzewnej

To oferujemy:

  • Będziesz wspierać naszą wizję. Chcemy być najbardziej zaufanym partnerem w osiąganiu korzystnych rezultatów wobec osób stojących przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. W zamian otrzymasz nasze pełne wsparcie, możliwość szkolenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego. Ponadto oferujemy także:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole nastawionym na otwartą komunikację i wzajemną pomoc

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę – poszukujemy osoby w zastępstwie (umowa do 31 sierpnia 2025)

  • Elastyczny czas pracy - możesz zacząć pomiędzy 7:00 a 9:00. To niezwykle cenna opcja, gdy chcesz dłużej pospać :)

  • Możliwość pracy zdalnej (aż 150 dni rocznie)

  • Bezpłatny transport z Poznania

  • Dofinansowania szkoleń i kursów oraz możliwość rozwoju umiejętności w ramach naszej Akademii Wewnętrznego Trenera

  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji – uruchamiamy rekrutacje wewnętrzne i dajemy szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • Liczne benefity: m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, wyprawki szkolne itp.

  • Troskę o Twój rozwój oraz well-being w szwedzkiej kulturze pracy

Masz pytanie? Skontaktuj się z rekruterem:

Gabi Smolarz-Śliwińska

Gabriela.smolarz-sliwinska@arjo.com

#LI-HYBRID #LI-GS1

W Arjo uważamy, że wspieranie mobilności jest niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości opieki medycznej. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych i komfortowych produktów oraz rozwiązań z zakresu transportu pacjenta, łóżek medycznych, higieny osobistej, dezynfekcji, diagnostyki, a także zapobiegania odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Dzięki ponad sześciu tysiącom osób pracujących w Arjo na całym świecie oraz 60-letnim doświadczeniu w opiece nad pacjentami i pracownikami służby zdrowia, jesteśmy zaangażowani w zapewnianie lepszych rezultatów osobom zmagającym się z wyzwaniami związanymi z mobilnością.

Więcej informacji o Arjo znajdziesz na stronie: www.arjo.com.