Młodszy specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa wyrobów medycznych

Date: Apr 20, 2024

Location: Komorniki-Poznan (POL), Greater Poland, PL - Poland

Company: Arjo

W Arjo wiemy, co nas napędza. Wykraczamy poza standardy, aby wspierać osoby stojące przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. Wykorzystujemy każdą okazję do pracy i rozwoju tworząc jeden zespół i z dumą dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Czy to brzmi jak coś, co i Ciebie porusza?

To może być Twoja szansa na rozpoczęcie będącej wyzwaniem i jednocześnie źródłem satysfakcji kariery w firmie z branży opieki zdrowotnej, której misją jest wspieranie mobilności pacjentów na całym świecie.

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa wyrobów medycznych

Lokalizacja: Komorniki k. Poznania

Typ pracy: Pełen etat

Twoje obowiązki:

  • Analizujesz zdarzenia niepożądane i prowadzisz śledztwa w celu określenia przyczyny problemu
  • Informujesz jednostki państwowe na całym świecie o zdarzeniach niepożądanych
  • Adresujesz problemy jakościowe, w tym działania korygujące i zapobiegawcze
  • Wspierasz wytwórców w definiowaniu problemów jakościowych
  • Przestrzegasz procedur lokalnych i korporacyjnych
  • Dbasz o dokumentację (zależy nam, by była kompletna i zgodna z wymaganiami regulacyjnymi)

Nasze wymagania:

  • Znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (codzienna praca w tym języku)
  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane jakościowe lub techniczne
  • Znasz MS Office (Excel: formatowanie warunkowe, wykorzystanie formuły „wyszukaj.pionowo”, tabela przestawna)
  • Masz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie
  • Znasz zagadnienia związane z Systemem Zarządzania Jakością oraz analizą danych
  • Cechuje Cię otwartość na zmiany i elastyczność
  • Umiesz zarządzać sobą w czasie oraz zmieniającymi się priorytetami
  • Cechuje Cię precyzyjność, szczegółowość, terminowość, ale także ciekawość i chęć do rozwoju i nauki
  • Umiesz myśleć analitycznie (analizujesz informacje i rozwiązujesz problemy)

Mile widziane:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze jakości lub regulacji, w przemyśle produkcyjnym wyrobów medycznych/farmaceutycznych LUB 2 lata doświadczenia w obszarze administracji w sektorze medycznym.

To oferujemy:

  • Będziesz wspierać naszą wizję. Chcemy być najbardziej zaufanym partnerem w osiąganiu korzystnych rezultatów wobec osób stojących przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. W zamian otrzymasz nasze pełne wsparcie, możliwość szkolenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego. Ponadto oferujemy także:
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę – poszukujemy osoby w zastępstwie (umowa na 3 miesiące okresu próbnego, następnie na rok)
  • Elastyczny czas pracy -  możesz zacząć pomiędzy 7:00 a 9:00. To niezwykle cenna opcja, gdy chcesz dłużej pospać :)
  • Możliwość pracy zdalnej (aż 150 dni rocznie)
  • Bezpłatny transport z Poznania
  • Dofinansowania szkoleń i kursów oraz możliwość rozwoju umiejętności w ramach naszej Akademii Wewnętrznego Trenera
  • Możliwość uzyskania nagrody rocznej w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, wypłacanej na koniec roku kalendarzowego
  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji – uruchamiamy rekrutacje wewnętrzne
  • Liczne benefity: m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, wyprawki szkolne itp.
  • Troskę o Twój rozwój oraz well-being w szwedzkiej kulturze pracy

Masz pytanie? Skontaktuj się z rekruterem:

Gabi Smolarz-Śliwińska

Gabriela.smolarz-sliwinska@arjo.com

W Arjo uważamy, że wspieranie mobilności jest niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości opieki medycznej. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych i komfortowych produktów oraz rozwiązań z zakresu transportu pacjenta, łóżek medycznych, higieny osobistej, dezynfekcji, diagnostyki, a także zapobiegania odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Dzięki ponad sześciu tysiącom osób pracujących w Arjo na całym świecie oraz 60-letnim doświadczeniu w opiece nad pacjentami i pracownikami służby zdrowia, jesteśmy zaangażowani w zapewnianie lepszych rezultatów osobom zmagającym się z wyzwaniami związanymi z mobilnością.

Więcej informacji o Arjo znajdziesz na stronie: www.arjo.com.