Stażysta w dziale jakości i bezpieczeństwa wyrobów medycznych

Date: Apr 5, 2024

Location: Komorniki-Poznan (POL), Greater Poland, PL - Poland

Company: Arjo

W Arjo wiemy, co nas napędza. Wykraczamy poza standardy, aby wspierać osoby stojące przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. Wykorzystujemy każdą okazję do pracy i rozwoju tworząc jeden zespół i z dumą dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Czy to brzmi jak coś, co i Ciebie porusza?

To może być Twoja szansa na rozpoczęcie będącej wyzwaniem i jednocześnie źródłem satysfakcji kariery w firmie z branży opieki zdrowotnej, której misją jest wspieranie mobilności pacjentów na całym świecie.

Stanowisko: Stażysta w dziale jakości i bezpieczeństwa wyrobów medycznych

Lokalizacja: Komorniki k. Poznania

Typ pracy: Staż

Twoje obowiązki:

  • Przygotowujesz informacje niezbędne do określenia przyczyny problemu reklamacji wyrobu medycznego
  • Dokumentujesz śledztwa dotyczące reklamacji
  • Komunikujesz się z jednostkami sprzedażowo-serwisowymi zlokalizowanymi na całym świecie
  • Przygotowujesz statystyki i dane do określenia trendów reklamacyjnych

Umiejętności i kwalifikacje, których będziesz potrzebować na tym stanowisku:

  • Znasz język angielski na poziomie B2
  • Umiesz myśleć analitycznie i dbasz o szczegóły
  • Chcesz się rozwijać w obszarze jakości, chętnie poszerzasz swoją wiedzę i kompetencje

Mile widziane:

  • Znasz MS Excel na poziomie średniozaawansowanym (funkcje, tabele przestawne)

To oferujemy:

  • Będziesz wspierać naszą wizję. Chcemy być najbardziej zaufanym partnerem w osiąganiu korzystnych rezultatów wobec osób stojących przed wyzwaniami związanymi z mobilnością. W zamian otrzymasz nasze pełne wsparcie, możliwość szkolenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego. Ponadto oferujemy także:
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie lub umowy o praktyki absolwenckie w niepełnym wymiarze godzin
  • Elastyczny czas pracy - możliwość dostosowania godzin pracy np. do grafiku zajęć na uczelni
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Bezpłatny transport z Poznania
  • Możliwość rozwoju umiejętności w ramach naszej Akademii Wewnętrznego Trenera
  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji – uruchamiamy rekrutacje wewnętrzne
  • Troskę o Twój rozwój oraz well-being w szwedzkiej kulturze pracy

Masz pytanie? Skontaktuj się z rekruterem:

Gabi Smolarz-Śliwińska

gabriela.smolarz-sliwinska@arjo.com

W Arjo uważamy, że wspieranie mobilności jest niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości opieki medycznej. Naszą misją jest tworzenie bezpiecznych i komfortowych produktów oraz rozwiązań z zakresu transportu pacjenta, łóżek medycznych, higieny osobistej, dezynfekcji, diagnostyki, a także zapobiegania odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Dzięki ponad sześciu tysiącom osób pracujących w Arjo na całym świecie oraz 60-letnim doświadczeniu w opiece nad pacjentami i pracownikami służby zdrowia, jesteśmy zaangażowani w zapewnianie lepszych rezultatów osobom zmagającym się z wyzwaniami związanymi z mobilnością.

Więcej informacji o Arjo znajdziesz na stronie: www.arjo.com.